S150J33SL0R63K7R is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
Similar
Similar
15 pF ±5% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor SL Radial, Disc
S150J33SL0R63K7R
DigiKey Part Number
S150J33SL0R63K7R-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
S150J33SL0R63K7R
Description
CAP CER 15PF 3KV SL RADIAL
Manufacturer Standard Lead Time
11 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Category
Voltage - Rated
Mfr
Temperature Coefficient
Series
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Packaging
Bulk
Tolerance
±5%