C1005X5R1E103M050BA is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
TDK
In Stock: 102.112
Datasheet
Upgrade
TDK
In Stock: 14.892
Datasheet
Similar
Similar
Direct
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
Murata Electronics
10000 pF ±20% 25V Ceramic Capacitor X5R 0402 (1005 Metric)