BZX585-C2V4,115 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Direct
onsemi
In Stock: 677
Datasheet
Direct
onsemi
In Stock: 0
Datasheet
Similar
Diodes Incorporated
In Stock: 28.374
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
Comchip Technology
Comchip Technology
Rohm Semiconductor
In Stock: 830
Zener Diode 2.4 V 300 mW ±5% Surface Mount SOD-523