APALPA22K51
DigiKey Part Number
455-3090-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
APALPA22K51
Description
SPAL-001T-P0.5-SPHD-001T-P0.5 2"
Detailed Description
Black 22 AWG Jumper Lead Socket to Pin Tin 2.00" (50.80mm)
Category
Wire Gauge
22 AWG
Length
2.00" (50.80mm)