APALPA22K305
DigiKey Part Number
455-3092-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
APALPA22K305
Description
SPAL-001T-P0.5-SPHD-001T-P0.5 12
Detailed Description
Black 22 AWG Jumper Lead Socket to Pin Tin 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
22 AWG
Length
12.0" (304.8mm)