APALPA22K254
DigiKey Part Number
455-3337-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
APALPA22K254
Description
SPAL-001T-P0.5-SPHD-001T-P0.5 10
Manufacturer Standard Lead Time
8 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Black 22 AWG Jumper Lead Socket to Pin Tin 10.0" (254.0mm)
Category
Wire Gauge
22 AWG
Manufacturer
JST Sales America Inc.
Contact Finish
Tin
Series
Color
Black
Packaging
Bulk
Number of Rows
1
Part Status
Active
Number of Conductors
1
Contact End
Socket to Pin
Base Product Number
Length
10.0" (254.0mm)