LTF4022T-470M-D is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
MFR Recommended
TDK
In Stock: 5.005
Datasheet
Similar
TDK
In Stock: 0
Datasheet
47 µH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 590 mA 760mOhm Max 2-SMD