S282-320-320-1.0
DigiKey Part Number
3153-S282-320-320-1.0-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
S282-320-320-1.0
Description
THERM PAD 320X320MM PINK
Detailed Description
Thermal Pad Pink 320.00mm x 320.00mm Square
Category
Thickness
0.0390" (0.991mm)
Thermal Conductivity
1.7W/m-K
Outline
320.00mm x 320.00mm