S282-320-320-0.3
DigiKey Part Number
3153-S282-320-320-0.3-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
S282-320-320-0.3
Description
THERM PAD 320X320MM PINK
Detailed Description
Thermal Pad Pink 320.00mm x 320.00mm Square
Category
Thickness
0.0120" (0.305mm)
Thermal Conductivity
1.7W/m-K
Outline
320.00mm x 320.00mm