PA4341.223NLT is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
Eaton - Electronics Division
In Stock: 5.033
Datasheet
Direct
Bourns Inc.
In Stock: 8.214
Datasheet
Similar
CODACA
In Stock: 903
22 µH Shielded Molded Inductor 2 A 190mOhm Max Nonstandard