PSMN008-75B,118 is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
MFR Recommended
Nexperia USA Inc.
In Stock: 3.780
Datasheet
Similar
onsemi
In Stock: 294
Datasheet
Similar
onsemi
In Stock: 2.417
In Stock: 240
In Stock: 371
Infineon Technologies
Infineon Technologies
In Stock: 425
In Stock: 957
In Stock: 4
IXYS
IXYS
In Stock: 221
N-Channel 75 V 75A (Tc) 230W (Tc) Surface Mount D2PAK