BZX84J-B8V2,115 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
In Stock: 0
Datasheet
Similar
Rohm Semiconductor
In Stock: 2.920
Datasheet
Zener Diode 8.2 V 550 mW ±2% Surface Mount SOD-323F