BZX384-C15,115 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Similar
Panjit International Inc.
In Stock: 13.346
Datasheet
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
In Stock: 93
Datasheet
Comchip Technology
In Stock: 1
Comchip Technology
In Stock: 0
Diotec Semiconductor
Diotec Semiconductor
Rohm Semiconductor
Zener Diode 15 V 300 mW ±5% Surface Mount SOD-323