BZX384-C13,115 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Direct
onsemi
In Stock: 1.570
Datasheet
Similar
Comchip Technology
In Stock: 0
Datasheet
Similar
Comchip Technology
Diotec Semiconductor
onsemi
Rohm Semiconductor
In Stock: 7
Zener Diode 13 V 300 mW ±5% Surface Mount SOD-323