C927U332MZVDAAWL45 is available for purchase but is not normally stocked.
Similar
In Stock: 341
Similar
In Stock: 6
Parametric Equivalent
Parametric Equivalent
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
3300 pF ±20% 440VAC Ceramic Capacitor Y5V (F) Radial, Disc
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C927U332MZVDAAWL45
DigiKey Part Number
C927U332MZVDAAWL45-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
C927U332MZVDAAWL45
Description
CAP CER 3300PF 440VAC Y5V RADIAL
Manufacturer Standard Lead Time
23 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
EDA/CAD Models
C927U332MZVDAAWL45 Models
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
Packaging
Bulk
Size / Dimension
0.354" Dia (9.00mm)
Tolerance
±20%
Lead Spacing
0.295" (7.50mm)