ASYMSYF16K305
DigiKey Part Number
455-3205-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ASYMSYF16K305
Detailed Description
Black 16 AWG Jumper Lead Socket to Pin Tin 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
16 AWG
Length
12.0" (304.8mm)