ASYMSYF16K152
DigiKey Part Number
455-3204-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ASYMSYF16K152
Detailed Description
Black 16 AWG Jumper Lead Socket to Pin Tin 6.00" (152.40mm)
Category
Wire Gauge
16 AWG
Length
6.00" (152.40mm)