MPI4020V2-2R2-R is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
CODACA
In Stock: 3.242
Datasheet
Similar
Vishay Dale
In Stock: 0
Datasheet
Vishay Dale
2.2 µH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 3.8 A 48mOhm Nonstandard, 2 Lead