CCSMA-MM-086-12
DigiKey Part Number
744-1429-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
CCSMA-MM-086-12
Description
COAX CBL SMA TO SMA 12"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA Hand Formable .086 12.00" (304.80mm)
Length
12.00" (304.80mm)
Cable Type
Hand Formable .086
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
12 GHz
Color
Silver
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Additional Resources
In-Stock: 208
Alternate Length
COAX CABLE SMA TO SMA 3"
In-Stock: 2747
COAX CABLE SMA TO SMA 4"
In-Stock: 299
COAX CABLE SMA TO SMA 5"
In-Stock: 467
COAX CABLE SMA TO SMA 6"
In-Stock: 499
COAX CABLE SMA TO SMA 7"