ILBB0603ER102V is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
Bourns Inc.
In Stock: 649.031
Datasheet
Similar
Murata Electronics
In Stock: 63.265
Datasheet
Similar
Eaton - Electronics Division
1 kOhms @ 100 MHz 1 Ferrite Bead 0603 (1608 Metric) 100mA 600mOhm