BJ-122.880MBE-T is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Direct
CTS-Frequency Controls
In Stock: 289
Datasheet
Direct
CTS-Frequency Controls
In Stock: 0
Datasheet
Skyworks Solutions Inc.
In Stock: 0
Skyworks Solutions Inc.
122.88 MHz VCXO LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
BJ-122.880MBE-T
DigiKey Part Number
887-1979-2-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
BJ-122.880MBE-T
Description
XTAL OSC VCXO 122.8800MHZ LVPECL
Manufacturer Standard Lead Time
21 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Category
Voltage - Supply
3.3V
Mfr
Frequency Stability
±50ppm
Series
Absolute Pull Range (APR)
±50ppm
Packaging
Tape & Reel (TR)
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Part Status
Active
Current - Supply (Max)
80mA
Base Resonator
Mounting Type
Surface Mount
Type
Package / Case
6-SMD, No Lead
Frequency
Size / Dimension
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Function
Enable/Disable
Height - Seated (Max)
0.059" (1.50mm)