DPX105950DT-6112A2
DigiKey Part Number
445-181437-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-181437-1-ND - Cut Tape (CT)
445-181437-6-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
DPX105950DT-6112A2
Description
MULTILAYER DIPLEXER FOR 2400 - 2
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
RF Diplexer 2.4GHz ~ 2.5GHz / 4.9GHz ~ 5.95GHz 0402 (1005 Metric), 4 PC Pad
Datasheet
 Datasheet
EDA/CAD Models
DPX105950DT-6112A2 Models
Product Attributes
Filter Similar Products
Category
Frequency Bands (Low / High)
2.4GHz ~ 2.5GHz / 4.9GHz ~ 5.95GHz