X3LEELNANF-38.400000 is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Taitien
In Stock: 425
Datasheet
Parametric Equivalent
CTS-Frequency Controls
In Stock: 0
Datasheet
CTS-Frequency Controls
In Stock: 0
38.4 MHz ±30ppm Crystal 6pF 150 Ohms 4-SMD, No Lead
X3LEELNANF-38.400000
DigiKey Part Number
1664-1423-2-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
X3LEELNANF-38.400000
Description
CRYSTAL 38.4000MHZ 6PF SMD
Detailed Description
Category
Load Capacitance
6pF
Mfr
ESR (Equivalent Series Resistance)
150 Ohms
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Frequency
38.4 MHz
Frequency Stability
±30ppm
Size / Dimension
0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Frequency Tolerance
±30ppm
Height - Seated (Max)
0.018" (0.45mm)