T-WORK9000-80-80-3.0
DigiKey Part Number
3153-T-WORK9000-80-80-3.0-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
T-WORK9000-80-80-3.0
Description
HIGH THERMAL CONDUCTIVE PAD, 80M
Detailed Description
Thermal Pad Brown 80.00mm x 80.00mm Square Tacky - Both Sides
Category
Thickness
0.118" (3.00mm)
Color
Brown
Thermal Conductivity
20W/m-K
Outline
80.00mm x 80.00mm