CL31B225KAHNFNE is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
Samsung Electro-Mechanics
In Stock: 76.122
Datasheet
Upgrade
Samsung Electro-Mechanics
In Stock: 120.452
Datasheet
Parametric Equivalent
Direct
KYOCERA AVX
Direct
Murata Electronics
Murata Electronics
Taiyo Yuden
KYOCERA AVX
KEMET
KEMET
TDK
TDK
2.2 µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)