SZUESD3.3DT5G | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | SZUESD3.3DT5G |
Description | TVS DIODE 3.3VWM SOT723 |
Manufacturer Standard Lead Time | 54 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | Clamp Ipp Tvs Diode Surface Mount SOT-723 |
Datasheet | Datasheet |
Category | Power Line Protection No |
Mfr | Capacitance @ Frequency 47pF @ 1MHz |
Series | Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ) |
Packaging Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Grade Automotive |
Part Status Active | Qualification AEC-Q101 |
Type Zener | Mounting Type Surface Mount |
Unidirectional Channels 2 | Package / Case SOT-723 |
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 3.3V (Max) | Supplier Device Package |
Voltage - Breakdown (Min) 5V | Base Product Number |