XW5S-P1.5-10BL
DigiKey Part Number
236-XW5S-P1.5-10BL-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
XW5S-P1.5-10BL
Description
SHRT BAR 1.5MM 10 POLE BLUE
Manufacturer Standard Lead Time
13 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
10 Position Terminal Block, DIN Rail Jumper Flat Pins
Category
Number of Positions
10
Manufacturer
Omron Automation and Safety
Pitch
0.138" (3.50mm)