PBHV9115X,115 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Similar
onsemi
In Stock: 1.439
Datasheet
Similar
onsemi
In Stock: 62
Datasheet
Bipolar (BJT) Transistor PNP 150 V 1 A 115MHz 1.5 W Surface Mount SOT-89