BZX84-C36,215 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
In Stock: 6.000
Datasheet
Similar
Panjit International Inc.
In Stock: 2.796
Datasheet
Zener Diode 36 V 250 mW ±5% Surface Mount TO-236AB