BZX84-C11,235 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
onsemi
In Stock: 32
Datasheet
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
In Stock: 5.645
Datasheet
Similar
Diodes Incorporated
In Stock: 0
Diodes Incorporated
Diotec Semiconductor
onsemi
Zener Diode 11 V 250 mW ±5% Surface Mount TO-236AB