BZX84-B24,215 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Similar
Diotec Semiconductor
In Stock: 2.999
Datasheet
Similar
Panjit International Inc.
In Stock: 2.965
Datasheet
onsemi
onsemi
Zener Diode 24 V 250 mW ±2% Surface Mount TO-236AB