BZX384-C39,115 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Direct
onsemi
In Stock: 0
Datasheet
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
In Stock: 4.715
Datasheet
Similar
Comchip Technology
Comchip Technology
Rohm Semiconductor
Zener Diode 39 V 300 mW ±5% Surface Mount SOD-323