BZX384-C30,115 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Similar
Comchip Technology
In Stock: 0
Datasheet
Similar
Comchip Technology
In Stock: 0
onsemi
Datasheet
Rohm Semiconductor
In Stock: 600
Zener Diode 30 V 300 mW ±5% Surface Mount SOD-323