BZX384-C16,115 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Similar
Panjit International Inc.
In Stock: 11.990
Datasheet
Similar
Panjit International Inc.
In Stock: 18.422
Datasheet
Taiwan Semiconductor Corporation
Comchip Technology
Comchip Technology
onsemi
In Stock: 759
onsemi
Rohm Semiconductor
Zener Diode 16 V 300 mW ±5% Surface Mount SOD-323