BZX384-B43,115 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Similar
Panjit International Inc.
In Stock: 4.830
Datasheet
Similar
Panjit International Inc.
In Stock: 4.500
Datasheet
Taiwan Semiconductor Corporation
onsemi
In Stock: 506
onsemi
Rohm Semiconductor
Zener Diode 43 V 300 mW ±2% Surface Mount SOD-323