BZX384-B39,115 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
In Stock: 4.715
Datasheet
Similar
onsemi
In Stock: 0
Datasheet
Zener Diode 39 V 300 mW ±2% Surface Mount SOD-323