BZX384-B16,115 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Direct
onsemi
In Stock: 0
Datasheet
Similar
Panjit International Inc.
In Stock: 3.975
Datasheet
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
Rohm Semiconductor
Zener Diode 16 V 300 mW ±2% Surface Mount SOD-323