GRM31B5C2J821JW01L is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
TDK
In Stock: 5.292
Datasheet
820 pF ±5% 630V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)