MI0805M221R-10 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Laird-Signal Integrity Products
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
In Stock: 905
Datasheet
NIC Components Corp
In Stock: 3.606
220 Ohms @ 100 MHz 1 Power, Signal Line Ferrite Bead 0805 (2012 Metric) 2A 50mOhm