33P3839-0M0
DigiKey Part Number
240-2774-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
33P3839-0M0
Description
FERRITE PLATE 50.00MM X 97.50MM
Manufacturer Standard Lead Time
15 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Ferrite Plate 1.969" L x 3.839" W (50.00mm x 97.50mm)
Datasheet
 Datasheet
EDA/CAD Models
33P3839-0M0 Models
Manufacturer
Laird-Signal Integrity Products
Filter Type
Ferrite Plate
Series
Size / Dimension
1.969" L x 3.839" W (50.00mm x 97.50mm)
Packaging
Box
Height - Seated (Max)
0.043" (1.10mm)