TPMD687K004R0025 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
KYOCERA AVX
In Stock: 3.568
Datasheet
Similar
KYOCERA AVX
In Stock: 0
Datasheet
In Stock: 826
Vishay Sprague
Vishay Sprague
KEMET
In Stock: 536
680 µF Molded Tantalum Capacitors 4 V 2917 (7343 Metric) 25mOhm