TAJE687K006RNJ is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
KYOCERA AVX
In Stock: 0
Datasheet
Similar
KYOCERA AVX
In Stock: 1.683
Datasheet
In Stock: 96
Direct
Vishay Sprague
Vishay Sprague
680 µF Molded Tantalum Capacitors 6.3 V 2917 (7343 Metric) 500mOhm