TAJC335K050RNJ is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
Vishay Sprague
In Stock: 0
Datasheet
Direct
KEMET
In Stock: 279
Datasheet
Similar
Vishay Sprague
In Stock: 0
Similar
3.3 µF Molded Tantalum Capacitors 50 V 2312 (6032 Metric) 2.5Ohm