C410C821FAG5TA7200 is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
820 pF ±1% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial
C410C821FAG5TA7200
DigiKey Part Number
C410C821FAG5TA7200-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
C410C821FAG5TA7200
Description
CAP CER 820PF 250V C0G/NP0 AXIAL
Manufacturer Standard Lead Time
30 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
EDA/CAD Models
C410C821FAG5TA7200 Models
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Packaging
Tape & Reel (TR)
Size / Dimension
0.095" Dia x 0.170" L (2.41mm x 4.32mm)
Tolerance
±1%