C0402C221J5GAC30007411 is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
220 pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric)
C0402C221J5GAC30007411
DigiKey Part Number
399-C0402C221J5GAC30007411TR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
C0402C221J5GAC30007411
Description
CAP CER 220PF 50V C0G/NP0 0402
Manufacturer Standard Lead Time
13 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Category
Temperature Coefficient
Mfr
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Series
Features
Low ESL
Tolerance
±5%
Size / Dimension
0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)