ASHFSHF22K51
DigiKey Part Number
455-4199-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ASHFSHF22K51
Description
JUMPER SHF-001T-0.8BS 2 2"
Detailed Description
Black 22 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 2.00" (50.80mm)
Category
Wire Gauge
22 AWG
Contact Finish
Tin
Length
2.00" (50.80mm)