ASEHSEH22K51
DigiKey Part Number
455-3102-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ASEHSEH22K51
Description
JUMPER SEH-001T-P0.6 X2 2"
Detailed Description
Black 22 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 2.00" (50.80mm)
Category
Wire Gauge
22 AWG
Length
2.00" (50.80mm)