O 156,250-JOD21-B-3,3-T1-SP-LF
DigiKey Part Number
1908-O156,250-JOD21-B-3,3-T1-SP-LFTR-ND - Tape & Reel (TR)
1908-O156,250-JOD21-B-3,3-T1-SP-LFCT-ND - Cut Tape (CT)
1908-O156,250-JOD21-B-3,3-T1-SP-LFDKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
O 156,250-JOD21-B-3,3-T1-SP-LF
Description
OSC XO 156.25MHZ LVDS 3.3V SMD
Manufacturer Standard Lead Time
15 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
156.25 MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Category
Voltage - Supply
3.3V
Mfr
Frequency Stability
±50ppm
Series
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Packaging
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Current - Supply (Max)
25mA
Part Status
Active
Mounting Type
Surface Mount
Base Resonator
Package / Case
6-SMD, No Lead
Type
Size / Dimension
0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Frequency
Height - Seated (Max)
0.033" (0.85mm)