FX2M6B-60P-1.27DSAL(71)
FX2M6B-60P-1.27DSAL(71)
FX2M6B-60P-1.27DSAL(71)
DigiKey Part Number
H10518-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FX2M6B-60P-1.27DSAL(71)
Description
CONN HEADER STR 60POS 1.27MM PCB
Detailed Description
60 Position Plug Connector Through Hole Solder