FX2CA2-60P-1.27DSA(71)
DigiKey Part Number
H10587-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FX2CA2-60P-1.27DSA(71)
Description
CONN HEADER VERT 60POS 1.27MM
Detailed Description
60 Position Plug Connector Board to Board Through Hole Solder